:: Carnestoltes 2012 a Infantil

Quin dia més ple d'emocions! Al matí, el pati se'ns ha omplert de cowboys, vaques, barrufets, gats i jugadors de futbol que ens han fet jugar d'allò més. I a la tarda, hem omplert el pati de festa: pastissos i pastisseres, bandes de músics i directors i en Wally, en Perich i en Toti, acompanyats de gegantes Anna, hem celebrat els 275 anys de la nostra escola tot ballant les coreografies que ens ha ensenyat l'Anna Chiva.


Quin dia més ple d'emocions! Al matí, el pati se'ns ha omplert de cowboys, vaques, barrufets, gats i jugadors de futbol que ens han fet jugar d'allò més. I a la tarda, hem omplert el pati de festa: pastissos i pastisseres, bandes de músics i directors i en Wally, en Perich i en Toti, acompanyats de gegantes Anna, hem celebrat els 275 anys de la nostra escola tot ballant les coreografies que ens ha ensenyat l'Anna Chiva.