:: Dos alumnes de l'escola premiats en el marc dels XVII Premis al Foment de la Creativitat

L'Escola Pia d'Igualada va acollir l'entrega dels XVII Premis de la Fundació Joan Profitós al Foment de la Creativitat. L'acte, sota el títol Miratges, va combinar diferents manifestacions artístiques. Aquest any, dos dels nou premis lliurats van ser per als alumnes de la nostra escola, Pol Lluís de 2n de batxillerat i Aina Anderton de 3r d'Eso (que no va poder assistir al lliurament de premis). 


En aquest acte hi participen els alumnes guanyadors dels diferents certamens literaris que cadascuna de les dinou escoles pies convoca per celebrar sant Jordi.
Felicitem en Pol i l'Aina per les seves magnífiques composicions i pel premi obtingut.

L'Escola Pia d'Igualada va acollir l'entrega dels XVII Premis de la Fundació Joan Profitós al Foment de la Creativitat. L'acte, sota el títol Miratges, va combinar diferents manifestacions artístiques. Aquest any, dos dels nou premis lliurats van ser per als alumnes de la nostra escola, Pol Lluís de 2n de batxillerat i Aina Anderton de 3r d'Eso (que no va poder assistir al lliurament de premis). 


En aquest acte hi participen els alumnes guanyadors dels diferents certamens literaris que cadascuna de les dinou escoles pies convoca per celebrar sant Jordi.
Felicitem en Pol i l'Aina per les seves magnífiques composicions i pel premi obtingut.