::Premi Francesc Català de poesia

El professor de la nostra escola, Joan Carles González Pujalte, ha guanyat el premi Francesc Català de Poesia, dotat per Òmnium Cultural.
El lliurament del premi es va fer efectiu en el marc de la XXIII Nit de Sant Jordi, organitzada per Òmnium Cultural, i que va reunir a l'església de Sant Domènech de Perpinyà bona part de la societat civil de la Catalunya del Nord i una bona representació de la "Catalunya del Sud".

Per més informació podeu clicar  a sobre del següent enllaç:

Noticia premi Òmnium

El professor de la nostra escola, Joan Carles González Pujalte, ha guanyat el premi Francesc Català de Poesia, dotat per Òmnium Cultural.
El lliurament del premi es va fer efectiu en el marc de la XXIII Nit de Sant Jordi, organitzada per Òmnium Cultural, i que va reunir a l'església de Sant Domènech de Perpinyà bona part de la societat civil de la Catalunya del Nord i una bona representació de la "Catalunya del Sud".

Per més informació podeu clicar  a sobre del següent enllaç:

Noticia premi Òmnium