Xerrada / col·loqui de l'Associació d'Amics del Senegal

Benvolguts associats, amics i col·laboradors,

En nom de la Junta Directiva de l’Associació d’Amics de l’Escola Pia al Senegal ens plau convidar-vos a l’acte de tancament del projecte de “Construcció i funcionament d’un centre social i comunitari a Kabrousse (Senegal)” realitzat entre els anys 2006 i 2013 per la nostra associació, i que ha comptat amb el suport de l’Ajuntament de Mataró via el Fons Català de Cooperació al Desenvolupament, de tots els nostres associats i de totes les persones anònimes que han col·laborat amb nosaltres.

Aquest acte tindrà lloc el proper dijous 29 de gener a 2/4 de 9 al Cafè “La Selva” del Centre de Solidaritat i Cooperació “La Peixateria” (c/ de Barcelona, núm. 50 de Mataró).

L’acte consistirà en una breu xerrada / col·loqui amb els següents apartats:
Breu presentació de l’entitat
Explicació del projecte de “Construcció i funcionament d’un centre social i comunitari a Kabrousse (Senegal).
Cloenda de l’acte 
Torn obert de paraula

Us convidem a assistir en aquest acte obert a la ciutat de Mataró en mostra d’agraïment per totes les aportacions anònimes rebudes i on esperem poder-vos saludar personalment.

Benvolguts associats, amics i col·laboradors,

En nom de la Junta Directiva de l’Associació d’Amics de l’Escola Pia al Senegal ens plau convidar-vos a l’acte de tancament del projecte de “Construcció i funcionament d’un centre social i comunitari a Kabrousse (Senegal)” realitzat entre els anys 2006 i 2013 per la nostra associació, i que ha comptat amb el suport de l’Ajuntament de Mataró via el Fons Català de Cooperació al Desenvolupament, de tots els nostres associats i de totes les persones anònimes que han col·laborat amb nosaltres.

Aquest acte tindrà lloc el proper dijous 29 de gener a 2/4 de 9 al Cafè “La Selva” del Centre de Solidaritat i Cooperació “La Peixateria” (c/ de Barcelona, núm. 50 de Mataró).

L’acte consistirà en una breu xerrada / col·loqui amb els següents apartats:
Breu presentació de l’entitat
Explicació del projecte de “Construcció i funcionament d’un centre social i comunitari a Kabrousse (Senegal).
Cloenda de l’acte 
Torn obert de paraula

Us convidem a assistir en aquest acte obert a la ciutat de Mataró en mostra d’agraïment per totes les aportacions anònimes rebudes i on esperem poder-vos saludar personalment.