Jocs cooperatius al pati del Torrent

El matí de Carnestoltes ha estat un matí especial. Els nens i les nenes de P3, P4 i P5 han compartit jocs al pati. Agrupats per colors, nens dels diferents nivells han hagut de cooperar per aconseguir junts un objectiu. Això ha estat possible gràcies a la feina feta pels nois i les noies de FORMACIÓ ESPORTIVA de la nostra escola, que han preparat les activitats de manera que, per guanyar, hem de guanyar tots. JUNTS ANEM MÉS LLUNY!

El matí de Carnestoltes ha estat un matí especial. Els nens i les nenes de P3, P4 i P5 han compartit jocs al pati. Agrupats per colors, nens dels diferents nivells han hagut de cooperar per aconseguir junts un objectiu. Això ha estat possible gràcies a la feina feta pels nois i les noies de FORMACIÓ ESPORTIVA de la nostra escola, que han preparat les activitats de manera que, per guanyar, hem de guanyar tots. JUNTS ANEM MÉS LLUNY!