Els artistes exposen les seves obres per commemorar el 25N

El 25 de novembre és el dia internacional contra la violència vers les dones. Per commemorar-lo, els alumnes de primer i segon de batxillerat artístic de la nostra escola exposaran un total de 70 obres d’art a l’espai cultural EL PÚBLIC. Aquesta exposició, que rep el nom 'Les dones bé?...I tu?', tindrà lloc del 17 de novembre al 17 de desembre de 2015. 

La inauguració es farà aquest dimarts 17 de novembre a les 19 h i comptarà amb la presència de Maria Medina, impulsora del projecte ‘Mataró: ser dona, ser jove’, Marisa Merchán, regidora de Joventut i Dona i alumnes de l’escola que han participat en l'exposició. 

Us hi esperem!


 
 
El 25 de novembre és el dia internacional contra la violència vers les dones. Per commemorar-lo, els alumnes de primer i segon de batxillerat artístic de la nostra escola exposaran un total de 70 obres d’art a l’espai cultural EL PÚBLIC. Aquesta exposició, que rep el nom 'Les dones bé?...I tu?', tindrà lloc del 17 de novembre al 17 de desembre de 2015. 

La inauguració es farà aquest dimarts 17 de novembre a les 19 h i comptarà amb la presència de Maria Medina, impulsora del projecte ‘Mataró: ser dona, ser jove’, Marisa Merchán, regidora de Joventut i Dona i alumnes de l’escola que han participat en l'exposició. 

Us hi esperem!