Els nens i nenes de 2n hem ballat amb altres escoles!

Avui s’ha celebrat la sisena edició del FEM DANSA, una proposta de l’Ajuntament de Mataró que ha aplegat en dos torns 1400 alumnes de Mataró i rodalies per ballar conjuntament.

Aquest projecte, que a la nostra escola hem treballat a 2n de primària, barreja la dansa tradicional i la contemporània. I avui s’ha celebrat aquesta dansa conjunta a la plaça de la Muralla de Mataró.

Mireu que bé que hem ballat! Avui s’ha celebrat la sisena edició del FEM DANSA, una proposta de l’Ajuntament de Mataró que ha aplegat en dos torns 1400 alumnes de Mataró i rodalies per ballar conjuntament.

Aquest projecte, que a la nostra escola hem treballat a 2n de primària, barreja la dansa tradicional i la contemporània. I avui s’ha celebrat aquesta dansa conjunta a la plaça de la Muralla de Mataró.

Mireu que bé que hem ballat!